адреси юридичні центр

адреси юридичні центр
     
Є три законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає засновник, або яка належить йому на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Дарницькому р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вказані договори цілком влаштовую правоохоронні органи та проходять при акредитації на митниці.
адреси юридичні центр, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 611. Отзывов пользователей: 256.

Про Дарницю

адреси юридичні центр
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
адреси юридичні центр
 • заміна юридичної адреси
 • надання юридичної адреси в києві
 • оренда юрадреси Дарницькому районі
 • потрібна юридична адреса
 • знаходження за юридичною адресою
 • юридичні адреси зат
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація