білий юридична адреса

білий юридична адреса
     
Є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - далеко не всі підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Дарницькому районі м. Києва. Тут підписується правочин на надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Ці договори повністью задовільняють правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
білий юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 461. Отзывов пользователей: 198.

Про Дарницю

білий юридична адреса
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
білий юридична адреса
 • приклад юридичної адреси
 • юридична адреса за пропискою
 • фактична адреса юридичної особи
 • юридична адреса підприємства
 • договір юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація