перевірити юридичну адресу

перевірити юридичну адресу
     
Є лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник фірми, та яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Дарницькому районі. Тобто укладається договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком задовільняють державні тощо установи і проходять при акредитації на митниці.
перевірити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 638. Отзывов пользователей: 298.

Про Дарницю

перевірити юридичну адресу
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
перевірити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси фірми
 • де купити юридичну адресу
 • юридична адреса ват
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридичну адресу 26
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридичні адреси зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація