що таке юридична адреса організації

що таке юридична адреса організації
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
що таке юридична адреса організації, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 427. Отзывов пользователей: 197.

Про Дарницю

що таке юридична адреса організації
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
що таке юридична адреса організації
 • оренда юридичної адреси
 • юридична адреса пп
 • зміна юридичної адреси ват
 • зміна податкової юридичної адреси
 • купити юридичну адресу від власника
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація