юридична адреса ТСЖ

юридична адреса ТСЖ
     
Зараз існує декілька варіантів при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник, або яка належить йому на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Дарницькому районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Дарницькому районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вказані договори повністью влаштовую правоохоронні установи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ТСЖ, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 486. Отзывов пользователей: 201.

Про Дарницю

юридична адреса ТСЖ
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
юридична адреса ТСЖ
 • відсутність юридичної адреси
 • послуги з надання юридичної адреси
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • юридична адреса ип
 • купити юридична адреса київ
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація