здаю юридична адреса

здаю юридична адреса
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник підприємства, або яка належить йому на праві власності. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою у Дарницькому р-ні м.Києва. Тобто підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори 100% задовільняють податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
здаю юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 506. Отзывов пользователей: 229.

Про Дарницю

здаю юридична адреса
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
здаю юридична адреса
 • юридична адреса пошта
 • зміна податкової юридичної адреси
 • чистий юридична адреса
 • юридична адреса ооо квартира
 • юридична адреса зат
 • юридичні адреси спд
 • придбання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація