зміна юридичної адреси пп

зміна юридичної адреси пп
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає один з засновників, або яка належить йому на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі м. Києва.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Дарницькому районі м. Києва. Тобто підписується правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси пп, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 419. Отзывов пользователей: 196.

Про Дарницю

зміна юридичної адреси пп
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
зміна юридичної адреси пп
 • юридична адреса філії
 • подання юридичної адреси
 • юридичні адреси спб
 • відсутність юридичної адреси
 • юридичні адреси сторін
 • орендувати юридична адреса Дарницькому р-ні м.Києва
 • зміна юридичної адреси в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація