знайти юридичну адресу фірми

знайти юридичну адресу фірми
     
Існує три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає учасник, або яка належить йому згідно із законом. Мінусом цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Дарницькому районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищезазначені договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.
знайти юридичну адресу фірми, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 558. Отзывов пользователей: 250.

Про Дарницю

знайти юридичну адресу фірми
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
знайти юридичну адресу фірми
 • адреса юридичний приміщення
 • що таке юридична адреса організації
 • гарантійний лист юридична адреса
 • фактична адреса юридичної особи
 • продаж юридичних адрес
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація