надам юридичну адресу

надам юридичну адресу
     
Зараз є декілька варіантів при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає один з засновників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Дарницькому р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
надам юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 606. Отзывов пользователей: 280.

Про Дарницю

надам юридичну адресу
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
надам юридичну адресу
 • як поміняти юридичну адресу
 • немасові юридичні адреси
 • скільки коштує юридична адреса
 • гарантійний лист юридична адреса
 • юридичні адреси сторін
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація