надамо юридичну адресу

надамо юридичну адресу
     
Існує лише 3 законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Дарницькому р-ні.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори задовільняють податкові органи і проходять при акредитації на кордоні.
надамо юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 509. Отзывов пользователей: 220.

Про Дарницю

надамо юридичну адресу
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
надамо юридичну адресу
 • використання юридичної адреси
 • зміна засновника юридичної адреси
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • чистий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси тов
 • надання юридичної адреси в києві
 • купівля юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація