надання юридичної адреси київ

надання юридичної адреси київ
     
Зараз існує лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає один із учасників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі початківці компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Дарницькому районі.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою у Дарницькому районі. Тобто укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори цілком влаштовую державні та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
надання юридичної адреси київ, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 435. Отзывов пользователей: 212.

Про Дарницю

надання юридичної адреси київ
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
надання юридичної адреси київ
 • процедура зміни юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • 1с юридична адреса
 • юридична адреса за пропискою
 • як отримати юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси організації
 • РЕСО юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація