порядок зміни юридичної адреси

порядок зміни юридичної адреси
     
Зараз існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі м. Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому районі м. Києва. Тут підписується угода на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую державні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
порядок зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 575. Отзывов пользователей: 274.

Про Дарницю

порядок зміни юридичної адреси
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
порядок зміни юридичної адреси
 • надам юридичну адресу
 • подання юридичної адреси
 • юридична адреса філії
 • порядок зміни юридичної адреси
 • використання юридичної адреси
 • юридична адреса переклад
 • договір юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація