юридичну адресу г київ

юридичну адресу г київ
     
Зараз існує три варіанти при виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно проживає учасник підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - не всі фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищевказані договори цілком влаштовую державні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу г київ, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 461. Отзывов пользователей: 207.

Про Дарницю

юридичну адресу г київ
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
юридичну адресу г київ
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • 1с юридична адреса
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • міняємо юридичну адресу
 • юридичні адреси в регіонах
 • юридичні адреси податкову
 • заміна юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація