юридична адреса гарантійне

юридична адреса гарантійне
     
На данний час існує декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник фірми, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Дарницькому районі. Тут підписується правочин про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори повністью задовільняють податкові установи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса гарантійне, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 461. Отзывов пользователей: 217.

Про Дарницю

юридична адреса гарантійне
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
юридична адреса гарантійне
 • оренда юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • де взяти юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • юридичні адреси столиці
 • продаж юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація