юридична адреса переклад

юридична адреса переклад
     
На данний час існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Дарницькому районі. Тут укладається правочин на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса переклад, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 495. Отзывов пользователей: 214.

Про Дарницю

юридична адреса переклад
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
юридична адреса переклад
 • юридичний і фізичний адресу
 • купити юридичну адресу
 • що таке юридична адреса організації
 • купити юридичну адресу спд
 • юридичні адреси пп
 • придбати юридичну адресу
 • РЕСО юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація