юридичну адресу тов

юридичну адресу тов
     
Зараз є три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - не всі новостворені підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Дарницькому районі.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Дарницькому районі. Тобто укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що ці договори влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу тов, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 664. Отзывов пользователей: 286.

Про Дарницю

юридичну адресу тов
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
юридичну адресу тов
 • юридична адреса підприємства
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридична адреса ват
 • продовження юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • фіктивний юридична адреса
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація