продам юридична адреса

продам юридична адреса
     
Є три законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає один із учасників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Дарницькому р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Дарницькому р-ні м.Києва. Тут підписується правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
продам юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 466. Отзывов пользователей: 225.

Про Дарницю

продам юридична адреса
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
продам юридична адреса
 • купити юридичну адресу
 • юридична адреса ооо
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси філії
 • продам юридична адреса
 • юридичні адреси ресторанів
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація