заяву про зміну юридичної адреси

заяву про зміну юридичної адреси
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Дарницькому районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Дарницькому районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Ці договори повністью влаштовую правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
заяву про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 519. Отзывов пользователей: 218.

Про Дарницю

заяву про зміну юридичної адреси
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
заяву про зміну юридичної адреси
 • база юридичних адрес
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • купівля юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси форма
 • продаж юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси в києві
 • надам юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація