зміна юридичної адреси терміни

зміна юридичної адреси терміни
     
Існує лише 3 законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Дарницькому р-ні.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Дарницькому р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищезазначені договори задовільняють правоохоронні установи та проходять при акредитації на кордоні.
зміна юридичної адреси терміни, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 484. Отзывов пользователей: 218.

Про Дарницю

зміна юридичної адреси терміни
    Дарницький район Києва знаходиться на лівому березі Дніпра. Загальна площа району становить 134 кв. км, з них вулиць і провулків - 204 одиниці. У районі проживає 282,4 тис. осіб.
    Також у Дарницькому районі знаходиться Дарницький суд, який здійснює правосуддя саме у Дарницькому райні міста Києва від імені України.
     Днем народження району вважається 3 травня 1935 Саме тоді була створена дана самостійна адміністративна одиниця.
зміна юридичної адреси терміни
 • юридична адреса податкова
 • новий юридичну адресу
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • оренда юридичної адреси
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • купити юридичну адресу спб
 • юридична адреса зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація